Wakacyjny Konkurs Fotograficzny

„Polska w Obiektywie Polonijnego Dziecka” to wakacyjny konkurs fotograficzny skierowany do polskich dzieci w wieku 4-18 lat mieszkających poza granicami Polski.
Konkurs organizowany jest przez FPSN od 2014 roku. Od 2016 roku jest on konkursem międzynarodowym.

Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, inne, warte pokazania całemu światu? Co w niej lubicie, kochacie albo co Was dziwi? Wybierzcie jedno zdjęcie, które obrazuje to, co chcielibyście nam pokazać i wyślijcie na nasz konkurs.

Wystawy w 2022 roku

Wystawa w Galerie Ponds des Arts, Brugstraat 54A, Roosendaal 8 czerwca – 29 czerwca 2022. Czytaj dalej.

Wystawa w bibliotece w Aalsmeer 20 kwietnia – 15 maja 2022. Czytaj dalej.

IX Edycja 2022

Zaproszenie do udziału w
IX Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Polska w Obiektywie Polonijnego Dziecka”

Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza polonijne dzieci i młodzież z całego świata do udziału w  dziewiątym wakacyjnym konkursie fotograficznym: „Polska w Obiektywie Polonijnego Dziecka”.

Każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać 1 zdjęcie wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce. Zdjęcie powinno być zrobione w ciągu ostatnich 2 lat (rok 2021 oraz 2022). Konkurs jest międzynarodowy.

Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, warte pokazania całemu światu?

Konkurs fotograficzny FSPN 2022
Czekamy na Wasze zdjęcia do 10 września 2022.

Zdjęcia można przesłać za pomocą formularza konkursu

w razie problemów prosimy o wiadomość na konkursfotograficznyfpsn@gmail.com

Międzynarodowe jury wybierze 10 najciekawszych zdjęć. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody. Po raz kolejny zostanie przyznana także nagroda internautów. TOP 10 zdjęć w 2022 roku zostanie opublikowane w postaci kalendarza oraz widokówek. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na stronach FPSN, a wybrane zdjęcia na stronach partnerów konkursu.

Uroczysta gala konkursowa oraz wystawa fotografii wszystkich uczestników odbędzie się jesienią 2022 roku w Holandii.  Dla uczestników zorganizowana zostanie też gala online w czasie której ogłosimy wyniki.

Szczegóły konkursu w Regulamin konkursu fotograficznego FPSN 2022

Forum Polskich Szkół w Holandii jest stowarzyszeniem non-profit działającym w Holandii. 

Jest organizacją dachową zrzeszającą szkoły społeczne z terenu Holandii. 

Do udziału w 9 edycji konkursu zapraszamy także zainteresowane współpracą organizacje, media oraz sponsorów. Prosimy o kontakt mailowy: info@fpsn.nl

Konkurs fotograficzny 2022.JPG