„Radość przeżywa się Tylko wtedy, Gdy sprawia się ją innym”  ~ Karl Barth    

W dniu 18 marca, 2023 r. w naszej Szkole odbyło się spotkanie z piosenkarką Sarą James. Inicjatorką spotkania była nauczycielka Sylwia Knutel.

PODZIĘKOWANIE

dla

Sary James

             

                  Pragniemy wyrazić naszą ogromną radość i podziękowanie za możliwość osobistego  poznania, niezwykle ciepłą i serdeczną rozmowę oraz okazję posłuchania pięknego śpiewu tak znanej i lubianej na świecie przyszłej GWIAZDY ESTRADY, ktόra przyćmi wszystkie już istniejące. Uważamy to za wielkie wyrόżnienie, że znalazłaś czas, aby spotkać się z nami. Dzisiejsze spotkanie było wielką niespodzianką dla nas wszystkich i za to z całego serca dziękujemy! Pozostanie ono na zawsze w naszych sercach i w pamięci. Jesteśmy pełni podziwu dla Twojego  talentu, powołania i profesjonalizmu w tym, co robisz, a jednocześnie kochasz to i czerpiesz przyjemność. Z pewnością będzie to wielka inspiracja dla naszej młodzieży. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i z głębi serca życzymy wszystkiego najlepszego dla tak utalentowanej piosenkarki, mistrzyni urzekającego głosu.

Składamy życzenia niekończących się sukcesόw, wielkich możliwości, powodzenia, zdrowia  osobistego szczęścia i ,,morza” wielbicieli.

           

                                                                                        Z wyrazami szacunku i wdzięczności

                                                                                                                                                               uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne

                                                                                                                                                 Polskiej Macierzy Szkolnej w Los Angeles